Kalender wedstrijden

Mei 2024

woensdag 22 mei

19:30 – 21:30
Spikes HS4-Hellevoet Athletics HS1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

vrijdag 24 mei

19:00 – 21:00
Spikes HS3-Catch HS1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

21:00 – 23:00
Spikes HS2-Zwijndrecht HS2
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

2e klasse Poule G

zaterdag 25 mei

10:00 – 12:00
Ridderkerk Rowdies HB U15-1-Spikes HB U15-1
Sportpark Oosterpark Oosterparkweg 7 2986AE RIDDERKERK

3e klasse Poule B

12:00 – 14:00
Braves HB U21-1-Spikes HB U21-1
Sportcomplex De Uiterwaard Zebraweg 10 2807KE GOUDA

3e klasse Poule B

zondag 26 mei

10:00 – 12:00
The Hawks H2-Spikes H1
Sportcomplex Krommedijk Krommedijk 267 3312LE DORDRECHT

5e klasse Poule B

12:00 – 14:00
Biënto HB U12-1-Spikes HB U12-1
Kikkerpolder II Oegstgeesterweg 2 2334BZ LEIDEN

3e klasse Poule E

woensdag 29 mei

19:30 – 21:30
Spikes HS4-Grizzlies HS3
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

vrijdag 31 mei

19:00 – 21:00
Vlaardingen Holy HS5-Spikes HS3
Sportcomplex Holy Zwaluwenlaan 480 3136VH VLAARDINGEN

3e klasse Poule C

19:30 – 21:30
Blue Hitters HS1-Spikes HS2
Sportlaan Sportlaan 11 3299XG MAASDAM

2e klasse Poule G

19:30 – 21:30
Catch HS1-Spikes HS4
Sportpark Westvliet Groene Zoom 6 2491EH 'S-GRAVENHAGE

3e klasse Poule C

20:00 – 22:00
Spikes HS1-Vlaardingen Holy HS1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

Hoofdklasse Reguliere Competitie

Juni 2024

zaterdag 1 juni

10:00 – 12:00
Storks HB U12-2-Spikes HB U12-1
Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin Schapenatjesduin 9 2554BW 'S

3e klasse Poule E

11:00 – 13:00
Zwijndrecht HB U15-1-Spikes HB U15-1
Sportcomplex Bakestein Winkelhaak 1 3335KG ZWIJNDRECHT

3e klasse Poule B

zondag 2 juni

14:30 – 16:30
Spikes H1-Stags H1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

5e klasse Poule B

15:00 – 17:00
Catch HB U21-1-Spikes HB U21-1
Sportpark Westvliet Groene Zoom 6 2491EH 'S-GRAVENHAGE

3e klasse Poule B

vrijdag 7 juni

19:00 – 21:00
Spikes HS3-Grizzlies HS3
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

20:00 – 22:00
Vennep Flyers HS1-Spikes HS1
Sportcomplex Oosterdreef Oosterdreef 32 2153AX NIEUW-VENNEP

Hoofdklasse Reguliere Competitie

21:00 – 23:00
Spikes HS2-Wizards of Boz HS1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

2e klasse Poule G

zaterdag 8 juni

10:00 – 12:00
Alphians HB U12-2-Spikes HB U12-1
Amerikalaan Amerikalaan 161 2408TX ALPHEN AAN DEN RIJN

3e klasse Poule E

zondag 9 juni

11:00 – 13:00
Spikes HB U21-1-Portland Poema's HB U21-1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule B

13:00 – 15:00
Red Lions HS2-Spikes HS4
Sportpark Hoekpolder Weidedreef 2 2286KT RIJSWIJK ZH

3e klasse Poule C

14:00 – 16:00
Wizards of Boz H1-Spikes H1
Sportpark De Staakberg Staakberg 4 B 4613BL BERGEN OP ZOOM

5e klasse Poule B

woensdag 12 juni

19:30 – 21:30
Spikes HS4-Ridderkerk Rowdies HS1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

20:00 – 22:00
DVH HS1-Spikes HS1
DVH-Sportcentrum Wimbledonpark 2 1185XN AMSTELVEEN

Hoofdklasse Reguliere Competitie

vrijdag 14 juni

19:00 – 21:00
Alphians HS1-Spikes HS3
Amerikalaan Amerikalaan 161 2408TX ALPHEN AAN DEN RIJN

3e klasse Poule C

20:00 – 22:00
Spikes HS2-The Hawks HS1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

2e klasse Poule G

zaterdag 15 juni

10:00 – 12:00
Blue Birds HB U21-2-Spikes HB U21-1
Sportpark Kruithuisweg Mekelweg 20 2629JC DELFT

3e klasse Poule B

10:00 – 12:00
Spikes HB U12-1-Storks HB U12-3
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule E

10:00 – 12:00
Spikes HB U15-1-Orioles HB U15-2
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule B

zondag 16 juni

15:00 – 17:00
Zeeuwse Honk H1-Spikes H1
Sportpark De Oude Vaart Vliegende Vaart 11 4537DH TERNEUZEN

5e klasse Poule B

woensdag 19 juni

19:00 – 21:00
Spikes H1-Batters H1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

5e klasse Poule B

vrijdag 21 juni

19:00 – 21:00
Adegeest HS4-Spikes HS4
Van Beethovenlaan van Beethovenlaan 137 2253BH VOORSCHOTEN

3e klasse Poule C

19:30 – 21:30
Orioles HS2-Spikes HS2
Sportpark De Sporthoek Sporthoekpad 4 2661GV BERGSCHENHOEK

2e klasse Poule G

20:00 – 22:00
Olympia Haarlem HS1-Spikes HS1
Nol Houtkamp Sportpark Henk van Turnhoutpad 1 2034JL HAARLEM

Hoofdklasse Reguliere Competitie

20:00 – 22:00
Spikes HS3-Hellevoet Athletics HS1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

zaterdag 22 juni

09:30 – 11:30
Catch HB U12-1-Spikes HB U12-1
Sportpark Westvliet Groene Zoom 6 2491EH 'S-GRAVENHAGE

3e klasse Poule E

12:00 – 14:00
Hellevoet Athletics H2-Spikes H1
MSFA Fazantenlaan 4 3222AM HELLEVOETSLUIS

5e klasse Poule B

zondag 23 juni

15:00 – 17:00
Euro Stars HB U15-3-Spikes HB U15-1
Sportpark Schenkel Capelseweg 37 2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL

3e klasse Poule B

dinsdag 25 juni

19:30 – 21:30
Spikes HB U15-1-Ridderkerk Rowdies HB U15-1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule B

woensdag 26 juni

20:00 – 22:00
Spikes HS3-Spikes HS4
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

20:00 – 22:00
Spikes HS3-Spikes HS4
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

vrijdag 28 juni

20:00 – 22:00
Spikes HS1-DVH HS1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

Hoofdklasse Reguliere Competitie

zaterdag 29 juni

10:00 – 12:00
Spikes HB U15-1-Ridderkerk Rowdies HB U15-2
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule B

15:00 – 17:00
Spikes HS2-Vlaardingen Holy HS4
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

2e klasse Poule G

17:00 – 19:00
Zwijndrecht H2-Spikes H1
Sportcomplex Bakestein Winkelhaak 1 3335KG ZWIJNDRECHT

5e klasse Poule B

zondag 30 juni

10:00 – 12:00
Portland Poema's HB U12-2-Spikes HB U12-1
Sportpark Oldegaarde Oldegaarde 425 3084AA ROTTERDAM

3e klasse Poule E

11:00 – 13:00
Spikes HB U21-1-Braves HB U21-1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule B

Juli 2024

woensdag 3 juli

19:30 – 21:30
Spikes HS4-Vlaardingen Holy HS5
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

vrijdag 5 juli

20:00 – 22:00
Spikes HS2-Saints HS1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

2e klasse Poule G

21:00 – 23:00
Vlaardingen Holy HS1-Spikes HS1
Sportcomplex Holy Zwaluwenlaan 480 3136VH VLAARDINGEN

Hoofdklasse Reguliere Competitie

zaterdag 6 juli

10:00 – 12:00
Spikes HB U12-1-Blue Birds HB U12-2
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule E

12:00 – 14:00
Portland Poema's HB U15-2-Spikes HB U15-1
Sportpark Oldegaarde Oldegaarde 425 3084AA ROTTERDAM

3e klasse Poule B

zondag 7 juli

11:00 – 13:00
Spikes HB U21-1-Catch HB U21-1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule B

14:00 – 16:00
Red Lions HS2-Spikes HS3
Sportpark Hoekpolder Weidedreef 2 2286KT RIJSWIJK ZH

3e klasse Poule C

14:30 – 16:30
Spikes H1-The Hawks H2
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

5e klasse Poule B

woensdag 10 juli

19:00 – 21:00
Spikes HB U15-1-Zwijndrecht HB U15-1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule B

vrijdag 12 juli

20:00 – 22:00
Spikes HS1-Vennep Flyers HS1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

Hoofdklasse Reguliere Competitie

zaterdag 13 juli

12:30 – 14:30
Blue Birds HB U12-2-Spikes HB U12-1
Sportpark Kruithuisweg Mekelweg 20 2629JC DELFT

3e klasse Poule E

Augustus 2024

zaterdag 24 augustus

10:00 – 12:00
Spikes HB U12-1-Storks HB U12-2
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule E

zondag 25 augustus

11:00 – 13:00
Spikes HB U21-1-Blue Birds HB U21-2
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule B

14:30 – 16:30
Spikes H1-Zeeuwse Honk H1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

5e klasse Poule B

vrijdag 30 augustus

19:00 – 21:00
Grizzlies HS3-Spikes HS4
Van Tuylpark van der Hagenstraat 23 2722NT ZOETERMEER

3e klasse Poule C

19:00 – 21:00
Spikes HS3-Ridderkerk Rowdies HS1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

21:00 – 23:00
Zwijndrecht HS2-Spikes HS2
Sportcomplex Bakestein Winkelhaak 1 3335KG ZWIJNDRECHT

2e klasse Poule G

zaterdag 31 augustus

10:00 – 12:00
Spikes HB U12-1-Biënto HB U12-1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule E

September 2024

zondag 1 september

11:00 – 13:00
Spikes HB U21-1-Blue Hitters HB U21-1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule B

14:30 – 16:30
Stags H1-Spikes H1
Kempenerrandweg Kempenerrandweg 7 4876NK ETTEN-LEUR

5e klasse Poule B

woensdag 4 september

20:00 – 22:00
Spikes HS4-Alphians HS1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

vrijdag 6 september

19:00 – 21:00
Spikes HS3-Adegeest HS4
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

21:00 – 23:00
Spikes HS2-Blue Hitters HS1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

2e klasse Poule G

zaterdag 7 september

10:00 – 12:00
Storks HB U12-2-Spikes HB U12-1
Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin Schapenatjesduin 9 2554BW 'S

3e klasse Poule E

11:30 – 13:30
Orioles HB U15-2-Spikes HB U15-1
Sportpark De Sporthoek Sporthoekpad 4 2661GV BERGSCHENHOEK

3e klasse Poule B

12:00 – 14:00
Braves HB U21-1-Spikes HB U21-1
Sportcomplex De Uiterwaard Zebraweg 10 2807KE GOUDA

3e klasse Poule B

zondag 8 september

14:00 – 16:00
Wizards of Boz H1-Spikes H1
Sportpark De Staakberg Staakberg 4 B 4613BL BERGEN OP ZOOM

5e klasse Poule B

vrijdag 13 september

19:00 – 21:00
Wizards of Boz HS1-Spikes HS2
Sportpark De Staakberg Staakberg 4 B 4613BL BERGEN OP ZOOM

2e klasse Poule G

19:30 – 21:30
Catch HS1-Spikes HS3
Sportpark Westvliet Groene Zoom 6 2491EH 'S-GRAVENHAGE

3e klasse Poule C

19:30 – 21:30
Hellevoet Athletics HS1-Spikes HS4
MSFA Fazantenlaan 4 3222AM HELLEVOETSLUIS

3e klasse Poule C

zaterdag 14 september

10:00 – 12:00
Spikes HB U12-1-Alphians HB U12-2
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule E

10:00 – 12:00
Spikes HB U15-1-Euro Stars HB U15-3
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule B

zondag 15 september

11:00 – 13:00
Spikes HB U21-1-Blue Birds HB U21-2
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule B

14:30 – 16:30
Spikes H1-Zeeuwse Honk H1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

5e klasse Poule B

woensdag 18 september

19:30 – 21:30
Spikes HS4-Catch HS1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

vrijdag 20 september

18:30 – 20:30
The Hawks HS1-Spikes HS2
Sportcomplex Krommedijk Krommedijk 267 3312LE DORDRECHT

2e klasse Poule G

20:00 – 22:00
Spikes HS3-Vlaardingen Holy HS5
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

zaterdag 21 september

10:00 – 12:00
Ridderkerk Rowdies HB U15-2-Spikes HB U15-1
Sportpark Oosterpark Oosterparkweg 7 2986AE RIDDERKERK

3e klasse Poule B

10:00 – 12:00
Storks HB U12-3-Spikes HB U12-1
Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin Schapenatjesduin 9 2554BW 'S

3e klasse Poule E

zondag 22 september

14:00 – 16:00
Batters H1-Spikes H1
Sportpark De Boshoek Herenbaan 10 4645RK PUTTE

5e klasse Poule B

14:00 – 16:00
Portland Poema's HB U21-1-Spikes HB U21-1
Sportpark Oldegaarde Oldegaarde 425 3084AA ROTTERDAM

3e klasse Poule B

woensdag 25 september

19:30 – 21:30
Spikes HS4-Red Lions HS2
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

vrijdag 27 september

18:30 – 20:30
Grizzlies HS3-Spikes HS3
Van Tuylpark van der Hagenstraat 23 2722NT ZOETERMEER

3e klasse Poule C

20:00 – 22:00
Spikes HS2-Orioles HS2
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

2e klasse Poule G

zaterdag 28 september

10:00 – 12:00
Blue Hitters HB U21-1-Spikes HB U21-1
Sportlaan Sportlaan 11 3299XG MAASDAM

3e klasse Poule B

10:00 – 12:00
Spikes HB U12-1-Catch HB U12-1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule E

10:00 – 12:00
Spikes HB U15-1-Portland Poema's HB U15-2
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule B

zondag 29 september

14:30 – 16:30
Spikes H1-Hellevoet Athletics H2
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

5e klasse Poule B

Oktober 2024

vrijdag 4 oktober

19:00 – 21:00
Ridderkerk Rowdies HS1-Spikes HS4
Sportpark Oosterpark Oosterparkweg 7 2986AE RIDDERKERK

3e klasse Poule C

19:00 – 21:00
Spikes HS3-Alphians HS1
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

21:00 – 23:00
Spikes HS2-Vlaardingen Holy HS4
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

2e klasse Poule G

woensdag 9 oktober

19:30 – 21:30
Spikes HS4-Adegeest HS4
Sportpark Sportpolder Sportpolderweg 11 3205LZ SPIJKENISSE

3e klasse Poule C

Scroll naar boven